Місячник педагогічної майстерності

Дата: 18.03.2024 11:20

Педагог – людина творець, що постійно прагне до саморозвитку. Поділитися своїм досвідом та навчитися новому дозволяє місячник педагогічної майстерності, який в нашій гімназії тривав з 15.02. – 15.03.2024 р.. Відкриті уроки та заняття відвідували колеги, адміністрація гімназії та головний спеціаліст відділу освіти Великоплосківської сільської ради Труханова І.П.  Наші вчителі продемонстрували систематичну кропітку роботу, свою майстерність та володіння ефективними методами та прийомами навчання з використанням сучасних освітніх технологій. Дякуємо колегам за цікаві та творчі уроки! Дякуємо ЗСУ за те, що можемо ділитися педагогічним досвідом, розвиватися та вдосконалюватися. Тримаємо освітній фронт!