ДО ВЕЛИКОПЛОСКІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗАВІТАВ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ВІТРИ ЗМІН»

Дата: 13.03.2024 16:36

13 березня 2024 року до Великоплосківської громади вкотре завітав Благодійний Фонд «Вітри Змін», який надав гуманітарну допомогу родинам нашої громади. Цього разу була надана гуманітарна допомога у вигляді теплих пледів родинам з дітьми, які потребують соціальної підтримки віком від народження до вісімнадцяти років.

Допомога у вигляді теплих пледів було доставлено в усі населені пункти Великоплосківської сільської ради.

Завдяки співпраці Великоплосківської громади з Благодійним Фондом «Вітри Змін» на протязі 2022-2024 років 73 сім’ї нашої громади були забезпечені наборами гуманітарної допомоги, що є дійсно важливою підтримкою в період військового стану в Україні.

Від імені Великоплосківського сільського голови Івана Батуріна, Служби у справах дітей та родин, які отримали гуманітарну допомогу, висловлюємо щиру вдячність Благодійному фонду за турботу та підтримку сімей Великоплосківської громади.

Бажаємо сил та натхнення представникам Благодійного Фонду «Вітри Змін» та сподіваємось на подальшу співпрацю і партнерство між нашими установами відповідно до укладеного Меморандуму.

Миру та добра усім!