Добровелець - поклик душі....

Дата: 14.03.2024 15:16

Фото без описуСьогодні, у День українського добровольця, дякуємо нашим захисникам та захисницям, які не вагаючись стали на захист України.

Великоплосківський СБК спільно з КЗ Публічна бібліотека провели виховну інформаційну бесіду з учасниками художньої  самодіяльності на тему "ДОБРОВОЛЕЦЬ-поклик душі"
Дякуємо за ваш героїзм, жертовність і готовність у важкий для країни час стати до оборони Батьківщини! Україна й досі пересвідчується, що Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди!
У цей день ми бажаємо кожному міцного здоров’я, життєвої сили, залізної витримки у найскладніших ситуаціях, мудрих рішень та нових перемог!
Вічна пам’ять тим, хто віддав у цій війні найцінніше.
Шана та щоденна вдячність тим, хто виконав свій обов‘язок і повернувся з поля бою.

Молимось та підтримуємо тих, хто зараз на передовій.