Змагання з настільного тенісу, шахів та шашок серед закладів освіти Великоплосківської громади.

Дата: 10.03.2024 22:16

Фото без опису8 березня 2024 р. на базі Тростянецької гімназії відбулися змагання з настільного тенісу, шахів та шашок серед закладів освіти Великоплосківської громади.

Відвідали змагання Великоплосківський сільський голова Іван Батурін, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Володимир Ярочкін.

Фото без описуФото без описуНастільний теніс -змагалися 4 команди, шашки та шахи по три команди. Грали кожен з кожним по колу. Всі поєдинки відбувалися у дружній та спортивній атмосфері.

Фото без описуФото без опису

Всіх учасників змагань погодували смачним обідом. Спочатку нагородили грамотами кращих тенісистку, тенісиста, шахіста, шахістку, шашкістку та шашкіста. Далі медалями та командними грамотами нагородили команди. Команди розташувалися таким чином настільний теніс:
🥇м. Великоплоськівський ОЗО
🥈Тростянецька гімназія
🥉 Слов'яносербкська гімназія
4 місце Новосавицька гімназія.
Шашки:
🥇 Слов'яносербська гімназія
🥈 Великоплосківський ліцей ОЗО
🥉 Новосавицька гімназія
4 м. Тростянецька гімназія
Шахи:
1 м. - Великоплосківський ліцей
2 м. - Слов'яносербська гімназія
3 м. Тростянецька гімназія

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Вдячний всім колегам за підготовку учнів та подяка в.о. директору Тростянецької гімназії Христині Сікаловій за професіоналізм.
Слава ЗСУ 🇺🇦 Слава Україні!