Вітаємо з Міжнародним жіночим днем!

Дата: 08.03.2024 00:01

Наші любі берегині!

Довгоочікувана красуня-весна повернулася із далеких країв та принесла нам  почуття свята – краси, чарівності і жіночості. Її ласкавий подих уже чути всюди, а яскраве весняне сонечко зігріває все навкруги своїм життєдайним теплом.

У Міжнародний жіночий день весни прийміть найщиріші привітання з цим чудовим весняним святом! Ви даруєте життя на землі і є втіленням краси, мудрості та доброти. У радості і складних випробуваннях ви завжди поруч, підтримуєте та надихаєте.

Дорогі жінки! Хай чарівна Весна розквітне барвистими квітами у ваших серцях, стане продовженням добрих, світлих починань.

З повагою і любов’ю, від щирого серця бажаю вам, наші найдорожчі, щедрої та щасливої долі, невичерпної енергії, справжнього кохання, злагоди у родинах, добробуту, здійснення мрій, творчої наснаги, Божої ласки і віри у нашу Перемогу.

З повагою,

Великоплосківський сільський голова Іван БАТУРІН