ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ “ШЕВЧЕНКОВИМИ СТЕЖКАМИ”

Дата: 07.03.2024 12:02

Фото без описуФото без опису

Тарас Григорович Шевченко – найвідоміший український поет, якого знають не лише на Україні, а й по всьому світі. Народ назвав його Великим Кобзарем. Але мало хто знає, що справжнім захопленням Т.Г.Шевченко був живопис. Усе своє життя він говорив про себе, як про художника. Саме малярське мистецтво допомогло йому отримати звільнення від кріпацтва. Особливо йому подобалося займатися гравюрою,у кінці свого життя він отримав звання академіка гравюри.
Поетичних творів Т.Г.Шевченко дійшло до нас понад 240, а його мистецьких робіт майже 1200.
У Тростянецькому СБК до 210 -річчя Т. Г.Шевченко оформлено виставку дитячих малюнків за мотивами його творів “Шевченковими стежками. Світ шевченкової поезії очима дітей”. Вихованці намалювали малюнки  до віршів – “Садок вишневий коло хати”, “Мені тринадцятий минало”, “Тече вода з-під явора”, "Реве на стогне Дніпр широкий" та інші, ну і звичайно намалювали портрет самого письменника.