"ШЕВЧЕНКО СИМВОЛ УКРАЇНИ"

Дата: 07.03.2024 11:10

9 березня - 210 років від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Великий Кобзар заповідав нам любити свою Україну, свій народ, пам'ятати свою історію, і берегти рідну мову.

Він був не лише талановитим творцем, а й захисником прав людини, борцем за свободу і гідність українського народу.

Життя Шевченка було сповнене випробувань і тяжкостей, але його творчість віддзеркалює вічні істини та красу української душі. Його поезії стали символом боротьби за національну гідність та незалежність. Його митецькі шедеври відомі не лише в Україні, а й у всьому світі, принесли славу українському народу.

Таким чином, Тарас Шевченко став невмирущим символом української національної ідентичності та духовності, що назавжди залишиться в серцях нащадків.

Минуло 210 років від дня народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.

До 210 - річчя від дня народження Т. Г. Шевченка,  Тростянецькою  бібліотекою та СБК представлено книжкову виставку, - ,, ШЕВЧЕНКО- СИМВОЛ УКРАЇНИ '' та

відеопроєкт "Що ми знаємо про Шевченка?"