Державна прикордонна служба Ураїни (ДПСУ) повідомляє!

Дата: 07.03.2024 09:09

Державна прикордонна служба Ураїни (ДПСУ) нагадує що, 7 грудня уряд вніс зміни до Постанови КМУ від 27 липня 1998 р. № 1147 «Про прикордонний режим», ухваливши постанову №1292. Таким чином у прикордонній зоні  діє спеціальний режим, який передбачає певні обмеження та заборони, а на перебування у цій зоні необхідно отримувати спеціальний дозвіл від ДПСУ.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України №99 від 16.02.2024 року Про врахування висловлених органом державної реєстрації зауважень до наказу Міністерства внутрішніх справ від 29.02.2024 року України №49 внесені зміни до форм рішень про надання/відмову в наданні або визнання недійсним дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт ї пропуск у прикордонну смугу.