3 березня 2024 року оголошено днем жалоби в Одесі та Одеській області!

Дата: 02.03.2024 15:21

Вночі з 1 на 2 березня 2024 року ворог знову здійснив атаку на Одесу дронами-камікадзе  типу «Shahed-131/136». Під час атаки один з дронів під час маневрів серед житлових кварталів Одеси влучив  у багатоповерхівку. Частина під'їзду з 18 квартир зруйнована.

На жаль, внаслідок ворожої атаки в Одесі загинули люди.

У зв’язку з трагедією, яка сталась, розпорядженням голови Одеської обласної військової адміністрації від 02.03.2024р. №205/А-2024 3 березня 2024 р. оголошено в Одеській області днем жалоби за загиблими.

У день жалоби по усій області приспустити Державний прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій.
Утриматись від проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач на регіональному та місцевому рівнях.