Сумуємо. Бережемо надію. Підтримуємо родину Лютових

Дата: 02.03.2024 10:39

Друзі!

В одній з українських пісень є красиві слова: ,,Весна іде, красу несе, а тій красі радіє все.” Так, весна іде…

Але, на превеликий  жаль, радіють не всі. Не радіють Василь Кирилович та Поліна Сергіївна Лютови. Не радіють їх дорослі діти – Олег Васильович Лютов, Ольга Василівна Лютова, Тетяна Василівна Воронцова, Ніна Василівна Семидєтнова. Разом з ними сумує вся наша Великоплосківська сім’я.

Вчора до сільської ради  надійшло телефонне повідомлення від Роздільнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про те, що 26 лютого 2024 року під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту  Орлівка Донецької області безвісті зник солдат Лютов Володимир Васильович.

Не вірили… Мали надію, що помилка… На жаль, сьогодні, маємо офіційне сповіщення – Лютов Володимир Васильович, 1980 року народження, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність зник безвісті.

Сумуємо. Бережемо надію. Підтримуємо родину Лютових. Молимося Богу за життя та щасливу долю Володимира.

Сільський голова Іван БАТУРІН