Ми разом, бо ми українці!

Дата: 01.03.2024 10:23

Шановні мешканці Великоплосківської громади!

В нашій громаді проживають внутрішньо переміщені особи, які були вимушені залишити свої домівки у зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України.

Тисячі людей терміново евакуюються до більш безпечних регіонів. Частина переселенців приїздить до родичів, знайомих, інша – їде в нікуди, аби якомога далі від війни та страждань, щоб перечекати складні часи. Серед них жінки та діти, особи похилого віку. Маємо бути максимально зібраними, об’єднаними та підтримувати один одного.

Тому знову звертаємось до вас із проханням, якщо хтось із вас має можливість розмістити у себе внутрішньо переміщених осіб, або у когось є вільні приміщення, які на цей час не використовуються й придатні для житла, просимо заявити про себе у сільську раду чи телефонувати за номером 0953810543.

Власникам житла, які прихистили у себе переселенців, виплачується від держави компенсація за безоплатне розміщення внутрішньо переміщених осіб .

Ми разом, бо ми українці!