Шановні мешканці Великоплосківської громади!

Дата: 28.02.2024 15:18

Шановні мешканці Великоплосківської громади!

На жаль тема доріг є болючою для нашої громади вже довгий час. Вимоги  до стану доріг в  режимі  війни збільшуються. Стан дорожнього покриття потребує від усіх  більшої уваги, згуртованості та  відповідальності.

27 лютого 2024 року у приміщенні Великоплосківської сільської ради відбулась робоча зустріч Великоплосківського сільського голови з представниками Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області та ТОВ "Ростдорстрой".

Метою зустрічі було вирішення питання з експлуатаційного утримання автомобільних доріг державного значення Т-16-15 ( Великоплоске – Новопетрівка) та  Т-16-34 ( Великоплоске – Слов’яносербка) на території Великоплосківської громади Роздільнянського району Одеської області. У рамках зустрічі провели детальне обстеження стану доріг, визначили актуальні напрямки.

Який саме  першочерговий комплекс робіт передбачається виконати:

• ліквідувати деформації дорожнього покриття, які виникли внаслідок зимової негоди;
  • ліквідувати аварійну ямковість, вибоїни та колійність;
  • прибрати сміття в смугах відведення автодоріг та на зупинках.

Разом з тим  закликаємо усіх землекористувачів навести порядок на узбіччі доріг, які прилягають до  земельних ділянок, що знаходяться у вашій власності або користуванні!