З 23 лютого до Казначейства треба подавати оновлені картки із зразками підписів та заяви про відкриття/закриття рахунків

Дата: 27.02.2024 12:06

Як ми писали раніше, Мінфін наказом від 18.01.2024 № 23 оновив та осучаснив норми Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженого наказом Мінфіну від 22.06.2012 № 758, виклавши його в новій редакції.

Таке оновлення спрямоване на:

• гармонізацію та оптимізацію процесів та переліку документів, що застосовуються під час відкриття / закриття рахунків клієнтів в органах Казначейства та їх подальшого розрахунково-касового обслуговування, у тому числі дистанційного,
  • посилення відповідальності клієнтів та їх посадових осіб за інформаційну безпеку під час підключення та використання системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство».

Органи Казначейства у тримісячний строк з дня набрання чинності новим Порядком відкриття та закриття рахунків повинні переукласти з клієнтами договори про здійснення розрахунково-касового обслуговування.

Наказ Мінфіну №23 від 18.01.2024 опубліковано в Офіційний вісник України, 2024, N 18 (23.02.2024)

Отже, починаючи з 23 лютого при поданні в Казначейство Заяви про відкриття рахунків, Заяви про закриття рахунків, Картки зі зразками підписів та відбитка печатки, треба використовувати нові форми, які ви можете завантажити у нас в розділі Бланки - Відкриття/закриття рахунків в ДКСУ