Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Дата: 26.02.2024 15:56

Не стерлась райдужна сторінка,

Не вмерла пісня лісова,

Безсмертна Леся Українка

Була і є повік жива.

25 лютого день народження відомої в усьому світі великої української поетеси та драматурга Лесі Українки. Синьоока тендітна дівчинка з гордою і ніжною душею, лагідним і чистим серцем,а ще з характером сильним і вольовим, в ранньому дитинстві виявила надзвичайні здібності. Дуже рано навчилась читати і вже у пятирічному віці надіслала свої перші листи до Женеви, до родини дядька Михайла Драгоманова. Перший свій вірш «Надія» Леся написала коли їй було лише девять років , а у 13-ть вийшли друком дві її чудових поезії. Великий знавець народних пісень (знала таких близько 500), Леся і сама була визначним носієм фольклору, крім того, переклала чимало творів світової літератури українською мовоюТростянецька  бібліотека  підготувала  книжкову виставку  «Ні! Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає...».

Бібліотекар С.І. розповіла  біографію та  цікаві  факти про життя Лесі Українки.

ЇЇ життя — це символ мужності, приклад незламності та щирої любові до рідної землі.

Її зброя — це слово, яке актуальне і сьогодні.