Фінальні змагання чемпіонату Одеської області з футзалу

Дата: 26.02.2024 15:57
Кількість переглядів: 193

Фото без опису

24 лютого  2024 року у спортивному залі ДЮСШ м. Біляївка відбулися фінальні змагання чемпіонату Одеської області з футзалу серед дітей 2011 р.н.
Приймали участь 6 команд переможці всіх 6 зон області. Згідно жеребкування команди розділилися на 2 групи "А" і "Б".

У першій нашій грі Великоплоске зустрілося проти м. Болград "Шторм" рахунок 2:2 забивали Федорчук та Господинчик. Перший тайм вели 2:0, але в 2 таймі нажаль пропустили.
Потім ми зустрілися з однолітками із с.Зоря нажаль поступилися. Останню стикову гру зіграли проти господарів Біляївки вигравши 4:3 у підсумку 5 місце. Кращий воротар чемпіонату Іван Мисько отримав диплом та пам'ятну статуетку. Всі гравці отримали медалі та кубок.
Вітаємо команду з хорошим результатом!
Дякуємо всім гравцям змагань за цікаву гру,  тренеру Зарічуку Андрію Валерійовичу за кропітку щоденну працю з підготовки юних спортсменів!
Велика подяка Силам оборони та ЗСУ за героїчний супротив агресору, завдяки чому ми маємо можливість тренуватися і змагатися! Гравці вдячні за сприяння та фінансову підтримку депутатському корпусу Великоплосківської сільської ради.