Урочисте відкриття ІІ етапу всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч»

Дата: 24.02.2024 19:30

23 лютого у стінах Слов’яносербської гімназії відбулося урочисте відкриття ІІ етапу всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч» та пройшли змагання з футзалу серед команд юнаків та дівчат.

«Пліч-о-пліч» - це проєкт, створений за ініціативи Президента України Володимира Зеленського. Метою є збільшення кількості школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя.

У змаганнях взяли участь команди юнаків та дівчат Великоплосківського ОЗО ліцею, Слов’яносербської гімназії, Тростянецької гімназії, Новосавицької гімназії.

Вісім команд змагались за право представити нашу громаду в наступному етапі змагань. Активними уболівальниками та гостями змагань були голова Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько, Великоплосківський сільський голова Іван Батурін, секретар Великоплосківської сільської ради Сергій Шлюшкін, начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Великоплосківської сільської ради Володимир Ярочкін. Головним суддею змагань був Зарічук Андрій Валерійович.

Голова військової адміністрації Роздільнянського району Сергій Приходько  у своєму виступі побажав перемоги всім учасникам змагань.  Він також відмітив, що саме разом можемо досягнути неймовірних висот та перемоги.

З добрими побажаннями та сподіваннями на перемогу  команд Великоплосківської громади у ІІІ (районному) етапі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» виступив сільський голова Іван Батурін.

За жеребкуванням перша гра відбулася між командами Новосавицьке - Слов'яносербка (юнаки 1:3, дівчата 0:9), друга гра Великоплоске – Тростянець (юнаки 7:1, дівчата 0:1), третя гра Великоплоске – Новосавицьке (юнаки 4:1, дівчата 7:0), четверта гра Слов'яносербка - Тростянець (юнаки 2:9, дівчата 3:0), п’ята гра Новосавицьке - Тростянець (юнаки 0:9, дівчата 0:6), шоста гра Великоплоске - Слов'яносербка (юнаки 2:6, дівчата 3:0).

Запальна гра перехоплювала подих, вболівальники підтримували кожну з команд.

Переможцями серед команд юнаків стала команда Великоплосківського ОЗО ліцею, а серед команд дівчат – команда Слов’яносербської гімназії. ІІ місце посіли команди Тростянецької гімназії (юнаки) та Великоплосківського ОЗО ліцею (дівчата), ІІІ місце – команди Слов'яносербської гімназії (юнаки) та Тростянецької гімназії (дівчата), ІV місце - команди юнаків та дівчат Новосавицької гімназії.

За І - ІІІ місця учасники команд отримали медалі, грамоти та кубки, за ІV місце - грамоту та призи. Кращі форварди - учасники команд Тростянецької гімназії відзначені подарунками (футбольні м’ячі).

Крім того всі учасники змагань були почастовані гарним обідом, за що спортсмени

окремо дякували господарям заходу.

Діти здобули досвід на перспективу та отримали мотивацію удосконалюватися і більше займатися футболом та фізичною культурою. Вітаємо учасників! Подальших перемог спортсменам!

Вдячні Словʼяносербській гімназії в особі директора закладу Будковської Валентини Андріївни, за чудовий старт проєкту, підготовку та організацію заходу, впевнені, що заданий високий рівень підготовки змагань буде продовжено в інших закладах освіти громади.

Дякуємо ЗСУ за можливість змагатися та перемагати!