Другий рік незламності України

Дата: 23.02.2024 15:25

Завтра виповнюється два роки війни.  Колектив закладу вшанував загиблих хвилиною мовчання та провів низку заходів до трагічної дати. Тимощук Анастасія Вікторівна  провела з учнями 5-А класу захід " Війна у цифрах. Два роки незламості", Храмова Олена Юріївна з учнями 8-Б класу визначили " 30 причин любити Україну", Чернігівська Юлія Миколаївна з учнями 3 класу з пазлів склали  " Мапу України", Кожанова Ольга Василівна з учнями 4 класу провела захід " Другий рік незламності України", Перстньова Людмила Василівна зробила тематичні поробки з учнями 4 класу, Крецу Олена Петрівна та Кожанова Олена Миколаївна провели акцію "Я бажаю Україні..." та підготували тематичну фотозону " Повертайтесь додому живими", Гребенщікова Ніна Іванівна  підготувала тематичну  виставку. Разом було визначено дії, які допоможуть нашим захисникам: продовжити виготовляти окопні свічки; збирати пластикові кришечки на переробку, готувати благодійні акції та ярмарки, вшановувати пам'ять загиблих і, звісно, добре вчитись аби  трагедія не повторювалась.

Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису