Виховна година до 24 лютого «Хвилини, дні, тижні і місяці моєї незламної країни…Другий рік болю, відчаю, мужності і сили!», проведена з учнями Новосавицької гімназії

Дата: 23.02.2024 15:24

24 лютого - день, який українці  запам’ятають назавжди. Ми прокинулися  і дізналися, що наше попереднє життя вкрали. Страшна біда, яка прийшла в дім кожного українця все змінила.
Відчай, страх, біль, розпач, злість, ненависть! Ці почуття огорнули кожного з голови до ніг, але надія та віра все ж не полишають нас.
Два роки війни, незламності,  болю,  сліз, втрат, віри та надії.

Виховна година до 24 лютого
«Хвилини, дні, тижні і місяці моєї незламної країни…Другий рік болю, відчаю, мужності і сили!», проведена з учнями  Новосавицької гімназії (вчитель Серт Юлія Юріївна)

Дякуємо ЗСУ за можливість бути вдома, працювати, навчатися, жити. Дякуємо за кожен світанок і за кожен вечір. Дякуємо за незламність та стійкість!!!