Плекаймо мову!

Дата: 21.02.2024 18:58

21 лютого відзначають Міжнародний День рідної мови. До цього дня Труханова Анастасія Ігорівна провела з учнями 9 класу Брейн - ринг " Знавці рідної мови". Храмова Ірина Василівна провела з учнями 7 класу класну годину у формі гри " Неймовірна круговерть", погралася в асоціації з учнями 6 класу та провела " Свою гру" для учнів 11 класу. Кожанова Ольга Василівна провела з учнями 4 класу виховну годину на якій діти розгадували загадки, складали слова, утворювали прислів'я та приказки, переглядали цікаве відео. Тимощук Анастасія Вікторівна з учнями 5-А класу на класній годині створювала з учнями тематичний буклет, а учнів 10 класу перетворила на детективів і вони шукали орфографічні помилки. Першачки на чолі з Субботіною Оленою Борисівною вчилися будувати речення та створювати казки. А шкільний бібліотекар Гребенщікова Ніна Іванівна підготувала для учнів школи тематичну виставку. Плекаймо мову!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису Фото без опису Фото без опису