Нас єднає мова

Дата: 21.02.2024 18:24

Міжнародний день рідної мовице дуже особливий день, який щоразу  нагадує нам про невід'ємне право кожного із нас вільно вживати свою рідну мову. Саме сьогодні на заходах, присвячених рідній мові,  знову і знову згадували, яка прекрасна наша українська мова, яка багата й різноманітна, співоча та мелодійна, найкраща!!! Мовознавчий батл "Битва поколінь"(5-6 класи НУШ проти 7-9 класів), урок КВК "Я люблю рідну мову"(3 клас), проєкт "Говорю українською"(2клас),  вікторина "Моя рідна мова" (1 клас),  музичні та пізнавальні "Цікаві перерви" та презентація виставки "Поки жива мова в устах народу, до того часу живий народ!" у шкільній бібліотеці сприяли усвідомленню, що наша мова є символом єдності, генетичним кодом. Тож любімо, шануймо, плекаймо і збагачуймо нашу неповторну, самобутню мову! Наше словонаша сила!