"Світла пам'ять Героям Небесної Сотні "

Дата: 20.02.2024 11:19

#День_Героїв_Небесної_сотні

А сотню вже зустріли небеса…

Летіли легко, хоч майдан ридав.

І з кров’ю перемішана сльоза

А батько сина ще не відпускав!

Й заплакав Бог, побачивши загін:

Спереду – сотник, молодий, вродливий

І юний хлопчик в касці голубій,

І вчитель літній – сивий-сивий.

І рани їхні вже не їм болять.

Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло,

Як крила ангела, злітаючи назад,

Небесна Сотня в вирій

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної сотні.

У цей день ми вшановуєм відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. У боротьбі за права людини та громадянина, демократію і свободу українці заплатили високу ціну-більше ста загиблих.Серед них-представники різних професій,віку та статей,які приїхали з різних куточків України й навіть з-за кордону. Наймолодшому із загиблих було лише 17 років,а найстаршому учаснику революції Гідності -82 роки. . Їх назвали Небесною Сотнею.

Тростянецька бібліотека-філія разом з СБК оформили книжкову виставку ,провели годину пам'яті "Світла пам'ять Героям Небесної Сотні "і вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні є нашим обов'язком перед минулим, сучасним та майбутніми поколіннями. Будьмо гідні їх подвигу!