Увага Вакцинація!

Дата: 19.02.2024 14:20

За інформацією КНП «Великомихайлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» ВСР, 21 лютого 2024 року на території Великоплосківської громади буде проводитися вакцинація дітей 2008 р.н АДП-М (від дифтерії, правця) та 2010 року народження ОПВ ( від поліомієліту).

Проведення вакцинації буде здійснюватися:

с. Тростянець  о 10:00 годині у приміщенні Адмінбудівлі старостинського округу (кабінет медичного направлення ) - вул. Центральна, 4.

с. Великоплоске вакцинація проводиться о 11:30 у приміщенні КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Великоплосківської сільської ради».

с. Слов'яносербка о 13:00 у приміщенні Адмінбудівлі старостинського округу (кабінет  медичного направлення ) - вул. Молодіжна буд 57.

Вакцинація проводиться при обов'язковій присутності батьків, опікунів чи піклувальників дітей. Прохання до батьків - зв'язатися з сімейним лікарем, з яким ви уклали декларацію, для отримання більш детальної інформації. Це дозволить вам дізнатися всі необхідні деталі та отримати відповіді на будь-які питання.

За вакцинаццію в с. Новосавицьке буде повідомлено пізніше.