Акція до Дня Єднання «Єднаємо Україну разом»

Дата: 16.02.2024 12:23

У День єднання ми – разом, ми – сильні духом!

16 лютого в Україні відзначають особливе свято — День єднання, який запроваджено Указом Президента України від 14 лютого 2022 року №53 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», головною метою якого є показати єдність українського народу на тлі військової загрози.

Вітаємо з Днем єднання! Бажаємо, аби всі ми - українці, які вірять у Перемогу та наближають її всіма силами, були здоровими, рішучими та вмотивованими! І нехай наша єдність дарує нам крила у найважчі часи!

Працівники Тростянецького СБК та бібліотеки спільно з учнями Тростянецької гімназії та вчителями  приєдналася до акції «Єднаємо Україну разом», адже тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Ми народились на цій землі, ми хочемо жити в мирі!