Акція «Подаруй бібліотеці книгу!»

Дата: 15.02.2024 15:13

📌Книга, як почуття – даруєш комусь, а тепло на душі тобі!

📌Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дає нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчає жити, любити.

📌Книга здатна змінити життя, бути кращим другом і наставником.

📌У гарній книзі можна знайти однодумців, з книгою можна гарно провести вечір, не почуватися одиноким.

📚14 лютого – Міжнародний день дарування книг. Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур, спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек. Мета Міжнародного Дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родинами. Вважається, що у цей день мають об’єднатися й ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

💞Тростянецька бібліотека та СБК приєдналися до акції подарувавши дитячі книжки.💞