«Пам'ять і долі Афганської війни»

Дата: 15.02.2024 12:42

З метою відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 35-ї річниці виведення військ з Афганістану в КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської ради» проведено заходи. Організована книжкова виставка «Пам'ять і долі Афганської війни» для учнів 6 класу проведена година пам’яті та відео перегляд «Молодість у полум’ї війни», у читальній залі оформлений інформаційний стенд «Війна відгриміла та пам'ять жива».

День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим, але і вираз глибокої вдячності всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав і виконує свій військовий і громадянський обов’язок.

У день виведення військ з Республіки Афганістан ми згадуємо всіх, хто віддав своє життя. Ми схиляємо голови перед їхньою світлою пам’яттю. Будучи взірцем військової доблесті та героїзму, вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь.