🪄 Стати підприємцем у кілька кліків — вже не майбутнє, а сьогодення!

Дата: 15.02.2024 08:55

Починаючи з 2021 року, українці відкрили понад 500 тисяч ФОПів на порталі Дія.

Завдяки діджиталізації у українців з’явилась можливість користуватись сервісами Мін’юсту онлайн на порталі «Дія». Зокрема, через портал Дія можна подати документи для державної реєстрації ФОП. При цьому реєстрація ФОП відбувається автоматично усього за пару секунд, без участі людей.

Найбільше бізнесів відкривають у Києві, Дніпропетровській і Харківській областях. Найчастіше ФОПами стають жінки – 52%, чоловіки – 48%.

Найчастіше відкривали:
🧑‍💻 бізнес у сфері програмування;
📲 інтернет-магазини;
🍰 ресторани та кафе;
💵 точки роздрібної торгівлі;
💅 перукарні та салони краси.

При цьому у Дії ви не тільки реєструєте бізнес за секунди, а й змінюєте дані про ФОП чи припиняєте діяльність автоматично без участі держреєстратора. А ще отримуєте витяг з ЄДР та сплачуєте податки в кілька кліків.

Послугу реалізовано Міністерством юстиції та Міністерство цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа.