Відбувся семінар-нарада працівників закладів культури громади

Дата: 13.02.2024 15:23

13 лютого 2024 року у Великоплосківському сільському будинку культури відбувся семінар - нарада за участю працівників закладів культури нашої громади.

Основні питання, які було роглянуто на засіданні:

1. Аналіз діяльності клубних та бібліотечних закладів Великоплосківської сільської ради за 2023 рік . Звітність та планування на 2024 рік.(Доповідач: головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільської ради Ірина Труханова )
  2. Завершення плану- звіту на 2024 р. Ведення документації бібліотекаря . Обговорення Плану-графіку бібліотечних уроків на 2024 р. Участь в обласних конкурсах.(Доповідач: директор КЗ "Публічна бібліотека Великоплосківської  сільської ради" Лариса Чернігівська )
  3. Вимоги щодо діяльності закладів культури у період дії правового режиму воєнного часу. (Доповідач: головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Великоплосківської сільсьої ради Ірина Труханова)
  4. Пропозиції щодо проведення благодійних заходів нового формату на території громади. Співпраця з координаційним центром "Допомога захисникам"(координатор Лариса Чернігівська ).  (Доповідач завідувач Слов'яносербського СБК Тетяна Мардарь ,завідувач Тростянецького СБК  Ірина Тіханська , завідувач Великоплосківського СБК Олексій Мирза , завідувач Новосавицького СБК Наталія Євсєєва)
  5. Основна звітність діяльності закладів культури по направленням :   Заходи з відзначення подвигів ветеранів війни, проявлених підчас захисту суверенитету, територіальної цілісності та недоторканності України, Заходи з залученням громадян категорії ВПО, Заходи з залученням населення різної категорії громадян ( особисто молодь та жителів літнього віку), Заходи щодо  збереження культурної спадщини рідного краю, участь у конкурсах регіонального та всеукраїнського рівнів( Доповідач Ірина Труханова , Лариса Чернігівська )
  6. Обговорення питань щодо відзначення у 2024 році: 210-річчя з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 80 -річчя з Дня визволення сіл громади від фашистських загарбників, 5-річчя з Дня заснування Великоплосківської громади.

По першому питанню характеризовано  основні напрямки роботи закладів культури у 2023 році: розвиток аматорського мистецтва, робота з обдарованими дітьми та заходи щодо розвитку творчої особистості-дитини, збереження культурної спадщини рідного краю, актуалізація й оновлення бібліотечних фондів, збереження і розвиток технічного стану будівель закладів культури у сільській місцевості, заходи щодо безпеки відвідувачів закладів культури, благодійні заходи щодо збору коштів на допомогу Збройним Силам України.

Надано пропозиції щодо проведення благодійних заходів на підтримку ЗСУ у новому форматі. Напередодні жіночого свята планується провести патріотично-конкурсну програму "Українські дівчата непереможні". Творчі працівники із захопленням підтримали ідею та спланували основні творчі номери заходу.

Обговорення питань пройшло у дружній атмосфері. Кожний з присутніх мав змогу висказати своє бачення для розв'язування  питань та проблем, пов'язані з діяльністю творчого працівника.