Перша медична допомога

Дата: 14.02.2024 12:44

Існують різні випадки, коли наша допомога може виявитись корисною для когось. Сьогодні, перед нами постала ситуація, що вимагала надання першої медичної допомоги жительці с.Новоолександрівка.

Через несприятливі погодні умови жителька прямувала до лікарні в пгт. ВеликаМихайлівка маршрутом, який пролягає через наше село. У зв'язку з погіршенням самопочуття було вирішено звернутися за медичною допомогою до нашої амбулаторії.

Пацієнтка звернулася до нас з наступними сімптомами: сильний головний біль та біль в області живота. Наші працівники негайно приступили до надання допомоги: виміряли тиск, який склав 200/90, пульс – 48 та зробили ЕКГ серця. За результатами ЕКГ порадили паціенткі звернутися до кардіолога. Без зволікань була викликана швидка допомога, яка відвезла її до лікарні в Велику Михайлівку.