Творчість вихованців Тростянецького СБК напередодні свята Дня Святого Валентина

Дата: 09.02.2024 15:13

14 лютого у всьому світі відзначають День Святого Валентина, або День усіх закоханих. Це одне з улюблених та довгоочікуваних свят…Це нагода зробити, щось приємне рідним, друзям, дітям – всім,  кого ми любимо! Це час, коли творчість пробуджується у вигляді власноруч створених валентинок.

Напередедні цього свята, протягом тижня вихованці  Тростянецького СБК  створювали власноруч  яскраві валентинки та листівки…Вони використовували різноманітні матеріали: папір, фоаміран,  цукерки, тощо, щоб створити креативні та унікальні дизайни. Кожна листівка виражала почуття та наміри дітей, і кожна з них була особливою та неповторною.

Валентинки стають не лише виразом дитячого таланту, але й щирим побажанням щасливого Дня святого Валентина.

А ви вже підготувались до свята, друзі?