До уваги мешканців громади, які звертаються до сільської ради або до старост у старостинських округах за отриманням адміністративних послуг!

Дата: 08.02.2024 10:41

Фото без описуДо уваги мешканців громади, які звертаються до сільської ради або до старост у старостинських округах за отриманням адміністративних послуг, у тому числі соціального характеру (субсидії, пільги та інші види виплат), або за отриманням різного виду довідок!

При зверненні  ОБОВ’ЯЗКОВО при собі мати тільки оригінали документів, що посвідчують особу (паспорт, РНОКПП, свідоцтво про народження) та оригінали документів, необхідних для оформлення конкретного виду адмінпослуги.

ЦНАП Великоплосківської сільської ради надає 338 видів послуг: адміністративного, соціального характеру, нотаріальні.

За отриманням адміністративних послуг звертайтесь до адміністраторів ЦНАП Великоплосківської сільської ради та до старост у старостинських округах.