Всесвітній день читання вголос

Дата: 08.02.2024 09:43

#Всесвітній_день_читання_вголос.

Всесвітній день читання вголос, відзначається у першу середу лютого, яке зініціював у 2010 році Міжнародний освітній проєкт «LitWorld», щоб підкреслити важливість читання вголос. У 2024 році – це 7 лютого. Основною метою дня є більше заохочення молоде покоління до читання книг, краще спілкування та обговорення прочитаного з родиною, друзями. Тростянецька бібліотека разом з СБК долучилися до цієї події. Діти взяли активну участь у читанні казок вголос. Голосні читання пробуджують у дітей інтерес до читання, розвивають швидкість мовлення, підвищують грамотність, розширюють словниковий запас слів, покращують вимову.

Читайте разом з нашими юними читайликами, які уподобали для себе цікаві та повчальні казочки та історії.

Долучайтесь до читання вголос!

#Читати_це_модно

#Книги_це_круто!