Всесвітній день читання вголос. Сьогодні учні Новосавицької гімназії обговорювали роль книги в житті кожної людини.

Дата: 07.02.2024 16:41

У першу середу лютого світова спільнота книголюбів відзначає Всесвітній день читання вголос. Це свято ініціював у 2010 році Міжнародний освітній проєкт "LitWorld".
    Читання вголос - це не лише захоплюючий спосіб провести час, але й потужний інструмент розвитку. Воно сприяє розвитку швидкості мовлення, розширює наш словниковий запас, покращує навички мислення та підвищує грамотність.

Сьогодні учні Новосавицької гімназії обговорювали роль книги в житті кожної людини. Обговорюючи тему читання, вони не тільки поділилися своїми враженнями, а й поглибили своє розуміння того, як важливо розвивати цю звичку. Адже, книга відкриває перед ними неповторний світ, допомагає розширити свій світогляд та розвивати творчість.

Нехай кожен з нас знайде час для читання вголос сьогодні та завжди!
 #ВсесвітнійДеньЧитанняВголос #ЧитанняВголос