Хто володіє інформацією, той володіє світом!

Дата: 06.02.2024 18:47

06 лютого 2024 року у світі відзначають День безпечного Інтернету. Це чудовий привід  показати дітям всі плюси і мінуси роботи в мережі Інтернет, її вплив на здоров'я людини; пояснити що таке ігроманія та інтернетзалежність, як з ними боротися.

Вчителем інформатики Івановою С. В. з цієї нагоди було проведено ряд цікавих та пізнавальних заходів під гаслом “Хто володіє інформацією, той володіє світом”. Для учнів 5-6 класів проведено вікторину, де діти дізнались  цікаві факти про мережу Інтернет,  та  "круглий стіл", за яким ділились своїми думками та відповідали на запитання про безпеку в Інтернеті. Для учнів 7-9 класів  проведено  цікаву гру "Інформаційний батл", в ході якої діти розв'язували життєві ситуації, які можуть трапитись в Інтернеті.