Зональні обласні змагання з футзалу серед дітей 2013 р.н

Дата: 06.02.2024 14:50

Фото без опису04.02.2024 року відбулися у м. Роздільна зональні обласні змагання з футзалу серед дітей 2013 р.н. Всього прийняло участь 4 команди: Великоплоске, Роздільна, Березівка, Степанівка. Згідно жеребкування зіграли кожен з кожним по колу. Наші діти спочатку зіграли проти Березівки, потім зі Степанівкою та Роздільною. Нажаль всі 3 матчі поступилися, відзначалися голами ⚽ Філімоненко Данило, ⚽ Зарічук Олена, ⚽ Шульгін Яків. Грамотою відзначили Гуслякова Тимура кращий гравець та Зарічук Олену кращий форвард нашої команди. Гідні та сильні суперники грали проти наших дітей, але це тільки початок. Роздільна пройшла до фіналу. Діти здобули досвід на перспективу удосконалюватися та більше займатися футболом та фізичною культурою.
Володимиру Ярочкіну вдячність за організацію транспорту та фінансування, що надає можливість і стимул дітям з маленьких населених пунктів проявити себе та побачити до чого потрібно прагнути!

Все це завдяки нашим могутнім та потужним ЗСУ 🇺🇦
СЛАВА НАЦІЇ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!