Відбулась нарада з представниками Державної прикордонної служби України

Дата: 02.02.2024 16:25

02.02.2024 о 15.00 в приміщенні сільської ради відбулась нарада з представниками Державної прикордонної служби України  (2 прикордонний загін віпс «Великокомарівка» та віпс «Слов’яносербка) за участю землекористувачів, які здійснюють сільськогосподарську діяльність на території Великоплосківської сільської ради, щодо порядку перебування та проведення робіт у межах прикордонної смуги.

Представники прикордонної служби надали роз’яснення щодо форми та порядку надання заяв на отримання дозволу про впровадження діяльності у межах прикордонної смуги для юридичних та фізичних осіб (згідно постанови КМУ № 1292 від 07.12.2023).

В ході наради, землекористувачі брали активну участь в постановці питань по суті та отримали роз’яснення щодо них.