«Я ХОЧУ РОЗПОВІСТИ ВАМ…»

Дата: 02.02.2024 16:10

Створення гурту для дорослого населення дає можливість згуртувати людей різних за віком, освітою, професією, культурним рівнем, які мають спільні цілі самовдосконалення і самоосвіту, духовний розвиток особистості, прагнення людей виявити себе, реалізувати свій творчий потенціал і просто поспілкуватися.

У сучасному світі в епоху Інтернету бібліотеки зможуть вижити,  коли  дадуть людям те, що не піддається автоматизації - радість живого, а не віртуального спілкування «Людина потребує людину». Підтвердженням цього сьогодні 2 лютого у КЗ «Публічна бібліотека Великоплосківської сільської ради» відбулась зустріч «Я ХОЧУ РОЗПОВІСТИ ВАМ…»,  де душевно поспілкувались та получили позитивний заряд емоцій.

Працівники бібліотеки дуже сподіваються, що кількість учасників збільшиться!  Чекаємо на вас на наступний зустрічі!