Результати вибору підручників та посібників для 2 класу закладів освіти громади

Дата: 01.02.2024 15:34

З 24 січня по 31 січня 2024 року  в курсі "Школа" заклади освіти  громади здійснили  вибір підручників та посібників для 2 класу  відповідно наказу Департаменту освіти від 02.10.2023 р №1184. Заповнюється спеціальна форма вибору посібників для 2 класу (додаток 3). У цьому році вчителі мали змогу переглянути всі електорнні версії підручників з таких предметів:Англійська мова, Мистецтво, Я досліджую світ та електронні версії посібників з  Математики,  Української мови та читання. Відповідно протоколу педагогічної ради кожного закладу вибір здійснено в системі ІУСО Одеської області. Оприлюднємо результати вибору підручників та посібників на сайті.