З Днем Соборності України, дорогі друзі!

Дата: 22.01.2024 00:01

ШАНОВНІ  ДРУЗІ!

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.

Події вікової давності були, є та залишаються одними із найважливіших в історії України XX століття.

Соборність означає:

-  по-перше, об’єднання в одне державне ціле всіх земель;

- по-друге, духовне об’єднання всіх жителів держави, згуртованість громадян, незалежно від їхньої національності та віросповідання.

Люди народжуються і отримують у спадщину найдорожче – Батьківщину. Її не обирають, вона, як і мати – наша доля, наша колиска – наша прекрасна Україна, в якій ми живемо. І наше завдання та священний обов’язок – захищати країну, прикрашати її своєю працею, навчанням, добрими вчинками та справами.

Завжди пам’ятаймо, що ми сильні, неподільні тільки тоді, коли разом, коли єдині. Зростаючи у єдності, злагоді та з любов’ю до України, наші діти та онуки матимуть прекрасне майбутнє.

Слава всім, хто захищає та відстоює ідею єдності, соборності та цілісності нашої країни.

З Днем Соборності, дорогі друзі!

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою,

Великоплосківський сільський голова  -  Іван БАТУРІН