Небезпечні погодні умови в Україні!

Дата: 18.01.2024 09:11

Синоптики попереджають, що 18 січня в Україні будуть снігопади, дощі,хуртовини та сильні пориви вітру (15-25 м/с). На дорогах ожеледиця.

"18 січня в Україні пориви вітру 15-20 м/с, в Карпатах значний сніг та мокрий сніг, хуртовина, на Закарпатті вночі значний мокрий сніг, вдень значний дощ", - йдеться у попередженні.

Також, за даними синоптиків, на дорогах країни, крім півдня, спостерігатиметься ожеледиця. Через негоду по всій країні оголосили І рівень небезпечності, жовтий.

"Погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць", - попередили в Укргідрометцентрі.

У нашому регіоні туман, видимість 200-500 м.
 Закликаємо громадян дотримуватися елементарних правил безпечної поведінки, зокрема на автошляхах.
 Під час керування автомобілем в тумані необхідно:
•істотно знизити швидкість руху;
•при наявності протитуманних фар включити їх спільно з ближнім світлом;
•тримати безпечну дистанцію з автомобілями;
•при зупинці увімкнути аварійну світлову сигналізацію;
•уникати різких маневрів на дорозі.

Температура повітря у західній і південній частинах вночі становитиме від 1° тепла до 4° морозу. Вдень стовпчики термометрів покажуть +4-9°. На решті території країни вночі буде 5-10° морозу, а вдень – 1-6° тепла. Тим часом на північному сході вночі температура опуститься до 12-17° морозу, вдень – близько 0°.