Наслідки безвідповідального утеплення водолічильника!

Дата: 15.01.2024 16:50

Після вихідних КП "Сількомунгосп" провели плановий об'їзд свердловин, при якому було виявлено великий відбір води на другій свердловині. Далі приносять свою користь оглядові колодязі, які були винесені на вулиці. Завдяки тому, що до них є оперативний доступ, усунення пробою проводиться швидше, навіть якщо хозяїн дома в цей час відсутній.

Наслідки безвідповідального утеплення свого водолічильника призвели до замерзання та втрат у своєму гаманці на суму 2900,00 грн. Терміново закликаємо всіх, хто ще не утеплив свої водолічильники, зробити це на зиму, щоб уникнути їхнього замерзання!

Утеплення водолічильників важливе для запобігання їхнього замерзання під час холодної погоди. Коли температура падає, вода всередині лічильника може замерзнути, що може призвести до пошкодження пристрою.

Через вашу бездіяльність працівники комунального підприємства не будуть виправляти проблему заміни лічильника!

Якщо ви не утеплите, вода буде відключена до весни!