Традиційні щедрування!

Дата: 12.01.2024 15:45

На зображенні може бути: 7 людей

Традиція щедрування в Україні має давню історію, але етнографи не можуть однозначно визначити її початок. Новорічна пісенність в Україні є однією з менше вивчених тем. Зазвичай щедрівки пов'язуються із святкуванням Нового року за старим стилем та співаються з 13 на 14 січня після заходу сонця.

В Новосавицькому старостинському окрузі, разом із працівниками будинку культури та бібліотеки, ми не втрачаємо традиції щедрування. Кожен рік ми вирушаємо з дому в дім, щедруємо та даруємо людям позитивний настрій, гарні привітання та емоції. Цього року ми поєднали щедрування з благодійною акцією "Тепло на фронт" та зібрали 7000 грн на допомогу нашим захисникам.

Ми щиро дякуємо усім, хто долучився до благодійної справи.

Справжнім героям, які віддали своє життя заради України, висловлюємо щирі слова вдячності. Нашим захисникам і захисницям ми вдячні за кожен день і за кожен захід сонця. Ви - надія та оберіг України, і ми пишаємося вашою мужністю та героїзмом!

На зображенні може бути: 6 людей

На зображенні може бути: 6 людей та текст