Щедрування на підтримку ЗСУ!

Дата: 12.01.2024 12:49

Традиція щедрування в Україні тягнеться із давніх часів. Втім, відколи саме, етнографи у відповіді не сходяться. Новорічна пісенність в Україні вважається однією з найменш вивчених. Що відомо, то це приуроченість щедрівок до обряду святкування Нового року за старим стилем. Їх співають після заходу сонця з 13 на 14 січня.
Новосавицьким старостинським округом разом з працівниками будинку культури та бібліотеки не втрачаємо традицію щедрування. Кожного року ходимо з дому в дім щедрувати та даруємо людям гарний настрій, гарні привітання та емоції. Цього року щедрування поєднали разом з благодійною акцією : "Тепло на фронт". Нащедрували нашим захисникам кошти в сумі 7000.00 грн.
Ми дякуємо хоробрим серцям, України. Справжнім героям, які віддали своє життя заради України.Нашим захисникам і захисницям, ми вдячні за кожен світанок і кожен захід сонця. Ви є надією та оберегом України, і ми пишаємося вашим мужнім духом та героїзмом!