ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 08.01.2024 08:00

На Одеську область насувається негода. За інформацією Українського Гідрометцентру впродовж дня і ночі 8 січня очікується погіршення погодних умов по всій території області. Циклон буде йти з півночі області починаючи з ночі понеділка, 8 січня, та протягом дня понеділка ,8 січня, покриє всю область.
Відбудеться різкий перепад температури:
на півночі області від +2°С до -8°С;
на півдні області від +4°С до -5°С;
Опади у вигляді дощу та крижаного дощу, а потім й снігу, налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий), пориви вітру від 14 до 26 м/с.

Складнi погоднi умови призведуть до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств, порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць.

Просимо мешканців та гостей громади без зайвої необхідності не користуватися власним автотранспортом, заздалегідь спланувати свій графік (за можливості), утриматись від далеких поїздок. Подбайте про збереження власного життя та здоров’я, а також життя та здоров'я близьких осіб. Також ваша техніка не буде заважати очищенню автодоріг.
Підзарядіть гаджети, павербанки і.т.д., зробіть запас води та їжі.

Враховуючи наслідки негоди у листопаді минулого року, краще бути максимально підготовленим!
Звертаємось до усіх мешканців району без необхідності не виходити з дому.