Новий рік у дитячому садку

Дата: 29.12.2023 12:29

У дитячому садочку при  Великоплосківському ОЗО - ліцеї  відбулось свято для найменших . Вихователі підготували для малечі розважальну програму, дітки згадали всі  зимові вірші і пісні, які вчили у грудні. Хочеться подякувати вихователям, які в ці нелегкі для країни часи дарують діткам тепло своїх сердець; батькам, які підготували для  малечі солодкі подарунки та гарне вбрання; Кожановій Зінаїді Андріївні за чудову ялинку; Великоплосківському сільскому голові Батуріну Івану Максимовичу та начальнику відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ярочкіну Володимиру Юрійовичу за чудові новорічні подарунки для всіх діточок громади.  І, звісно, велика подяка та вдячність нашим захисникам, які захищають дитинство малечі і дають змогу їх розважати, бо дитинство, на жаль, не повернется.