Щорічний конкурс - виставка «Новорічний сувенір» у Тростянецькому СБК

Дата: 27.12.2023 15:37

У передсвяткові дні у Тростянецькому СБК пройшов щорічний конкурс-виставка «Новорічний сувенір». На якій у всій зимовій красі було представлено розмаїття новорічних прикрас та композицій. Кожна робота неповторна та особлива, адже кожна дитина залишила в ній частинку своєї душі, свою мрію, своє бачення новорічної казки.

Представлені роботи вражали оригінальністю, цікавими ідеями та технікою виконання, новизною та вишуканістю, творчістю та фантазією, різноманіттям матеріалів, з яких були виготовлені новорічні композиції. Новорічні композиції підтвердили, що фантазія дітей безмежна. Щиро вдячні дітям, які взяли активну участь у виготовленні виробів. Їх було нагороджено грамотами та подарунками. Бажаємо усім учасникам творчого натхнення та невичерпної фантазії у підготовці до даного конкурсу у наступному році!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Нехай новорічно-різдвяні свята принесуть мир, радість і затишок у ваші домівки,подарують щастя,здоров'я та запас гарного настрою на увесь рік.