"Найкращий читач-- 2023 року"

Дата: 27.12.2023 15:02

Бібліотека…З давніх часів вона є скарбницею людських знань. Тут в тиші читальних залів можна зустрітися з улюбленими героями, одержати необхідну інформацію, підготувати  реферат , зустрітися з цікавими людьми або просто відпочити з книгою чи журналом в руках. Книга – могила тайн, сховище скарбів, комора наук, джерело мудрості, рудник благородства».

Для кожної бібліотеки найціннішим інтелектуальним скарбом – є її читачі. І саме для своїх найактивніших та найкращих читачів цього року Тростянецька філія Публічної  бібліотеки  Великоплосківської сільської ради» провела довгоочікуваний захід - нагородження переможців рейтингу читацьких рекордів «Найкращий читач». Це свято працьовитих й активних читачів і всіх, хто підтримує читання. Вітаю своїх переможців і нехай любов до книг і читання не згасає.