Новорічні свята

Дата: 26.12.2023 14:37

Попри всі негаразди, другий  рік  агресії  над українським народом для нас найголовніше – усмішка дитини, її ментальне здоров’я, збереження емоційного та психічного стану. Саме для цього  класні керівники організували в своїх класних колективах невеличкі  розважальні програми для дітей. Батьки  підтримали вчителів та ініціювали для своїх дітей підготовку солодких подарунків, частування в класі.  Разом ми створили для дітей справжнє свято і  трохи відволікли їх від страшенних подій. Дякуємо Приваловій Валентині  Івановні за  красуню – ялинку для учнів! Запах  справжньої ялинки   створив справжню новорічну атмосферу. Дякуємо Комад Антоніні Володимирівні, яка надала для учнів початкових класів свою  красуню – ялинку.  Дякуємо класним керівникам за те, що вони підтримують діточок та підготували для них  розваги! Дякуємо батькам, які підготували солодкі подарунки  та частування для учнів! Дякуємо Кожановій Олені Миколаївні, Карповій Інні Івановні та її вихованцям гуртка, Кожановій Ользі Василівні, Перстньовій Людмилі Василівні, Субботіній Олені Борисівні за створення новорічних композицій для оформлення свята. Дякуємо Великоплосківському сільському голові Батуріну Івану Максимовичу та начальнику  відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ярочкіну Володимиру Юрійовичу за новорічні подарунки усім дітям громади! І, звичайно, дякуємо нашим захисникам за можливість  розважати дітей!