Конкурс дитячих новорічних малюнків у Тростянецькому СБК

Дата: 25.12.2023 14:36

Новорічні свята  у дорослих та дітей завжди асоціюються з чудесами та очікуванням  приємностей.   Напередодні Новорічних свят, згідно встановленої традиції у Тростянецькому СБК в межах запланованих заходів провели конкурс  дитячих зимових малюнків та малюнків з новорічними  привітаннями для захисників України. Дітвора з радістю прийняла участь у цьому заході.  Кожна робота чудова, самобутня, відображає бачення дитини цього знаменного свята. Дитяча щирість, яка чітко проявляється у роботах маленьких і юних  художників, додає позитивних емоцій та віри у Перемогу. Всі учасники конкурсу отримали  подяку та подарунки. Дякуємо відділу освіти, культури, молоді, спорту  та туризму Великоплосківської ОТГ за фінансування призових смаколиків. Бажаємо всім МИРУ, ПЕРЕМОГИ, міцного здоров’я, щастя, мирних Різдв’яних та  Новорічних свят!