📌ОГОЛОШЕННЯ📌

Дата: 21.12.2023 14:10

📌ОГОЛОШЕННЯ📌

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок Великоплосківської громади‼️

Великоплосківська сільська рада повідомляє вам про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати за 2023 рік, а також мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (паї) за 2022 рік.

Для отримання податкового повідомлення-рішення звертатись до відділу з питань земельних ресурсів, містобудування, архітектури та охорони навколишнього природного середовища Великоплосківської сільської ради. (тел.: 0958034675)

Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплатили податки на землю та орендну плату, передаватимуться до Державної податкової інспекції для нарахування штрафних санкцій.