Декілька порад, які допоможуть вберегтися від захворювання ГРВІ

Дата: 20.12.2023 14:17

Новини - Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Холодна пора року послаблює наш імунітет, а отже і стійкість організму до гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ)

Одне з таких — COVID-19, що може мати серйозні наслідки для здоров’я. Це гостре респіраторне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом від інфікованої людини.

Тож ми підготували для вас декілька порад, які допоможуть вберегтися від захворювання:

Подбайте про імунітет – вакцинуйтесь проти COVID-19! Це дасть змогу зменшити ризик важкого перебігу, ускладнень хвороби та летальних випадків.

Проводьте вільний час активно. Регулярна фізична активність та прогулянки на свіжому повітрі поліпшують самопочуття, сон і допомагають впоратися зі стресами.

Відмовтесь від шкідливих звичок, які сприяють зниженню імунітету та роблять ваш організм чутливим до хвороб, зокрема розвитку ГРВІ та COVID-19.

Стежте за своїм здоров’ям та підтримуйте здорову вагу. Надмірна вага та ожиріння можуть погіршити перебіг COVID-19.

Стежте за своїм харчуванням. Регулярно вживайте овочі та фрукти, які є важливими джерелами вітамінів та мінералів

Якщо у вас почались симптоми ГРВІ:

У разі будь-яких ознак ГРВІ намагайтесь чимшвидше ізолюватися та бути вдома до повного одужання.

Зверніться до сімейного лікаря та дотримуйтесь виключно його порад.

Памʼятайте, що підтвердити діагноз COVID-19 можна за допомогою тестування.